🔹Вже більше місяця тривають інформаційно-роз’яснювальні заходи з суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність в селах Івано-Франківської територіальної громади.
Фахівці Управління праці Івано-Франківської міської ради, Муніципальна інспекція Івано-Франківськ, Фінансове управління Івано-Франківської міської ради інформують підприємців та їхніх працівників про переваги легальної зайнятості, про найбільш ефективні способи додержання законодавства про працю, про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, а також про порядок розміщення вивісок і зовнішньої реклами. Надають роз’яснення щодо основних законодавчих змін, пов’язаних з організацією трудових відносин у період воєнного стану.
За липень інформаційною кампанією охоплено 4️⃣5️⃣8️⃣ суб’єктів господарювання з Угорників, Микитинців, Підлужжя, Узина, Добровлян, Колодіївки, Камінного, Тисменичан, Березівки, Братківців, Радчі, Підпечер, Черніїва. Наразі проводиться робота в Крихівцях. На черзі – решта сіл нашої громади.
❗На жаль, в ході роботи виявлено рад працівників-“стажерів”. Роботодавцям наголошено на неприпустимості використання незадекларованої праці. Фінансові ризики і наслідки використання незадекларованої праці значно перевищують витрати, які виникають у разі оформлення трудових відносин із працівниками відповідно до законодавства.