![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2023/07/347400523_575319551433055_6147459486031369260_n-1-1024x579.jpg)
![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2023/07/358534341_575319554766388_7047425489948914618_n-1024x571.jpg)
![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2023/07/358713483_575319521433058_3206952815004720152_n-1024x579.jpg)
Працівники КП «Муніципальна інспекція «Добродій» за минулий тиждень склали 28 приписів та 7 протоколів у сфері контролю за дотриманням правил благоустрою на території Івано-Франківської міської територіальної громади.Щодня нам надходять звернення щодо незадовільного стану доріг, фасадів будинків, різного роду засмічень тощо.Звернення бувають декількох видів:
– усні;
– телефонні ( 55-27-59);
– письмові;
– електронні (мережа fb,15-80).
Ось кілька прикладів їх виконання.
Звертаємо увагу жителів та гостей міста на дотримання правил благоустрою!