![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/369170742_875035150859409_7208385029094432416_n-1024x683.jpg)
![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/369174048_875035160859408_1906442437746422331_n-1024x683.jpg)
![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/369179048_875035097526081_2228338080768208273_n-1024x683.jpg)
![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/369182847_875035304192727_5522685646898575741_n-1024x683.jpg)
В місті запрацював новий безпековий центр.
Тепер правопорушників чи винуватців ДТП відшукати буде набагато швидше і простіше. Це важливий крок для безпеки людей. До існуючих камер додали ще 45 і вони одразу передаватимуть дані в дата-центр. Дякую Європейському союзу, адже 100% фінансування вони взяли на себе.
Детальніше читайте у статті: https://www.oper-info.if.ua/posts/386
Департамент інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради