![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/369711232_601554098809600_4914075669341913340_n-768x1024.jpg)
![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/371755592_601553945476282_526412149895716142_n-1024x461.jpg)
![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/371890769_601553985476278_8999887330379321144_n.jpg)
Лише за один день працівники КП «Муніципальна інспекція «Добродій» склали 8 протоколів за спалювання сухостою по селах Івано-Франківської громади.
Не паліть траву ні зранку, ні ввечері, ні через поганий настрій чи бажання «похазяйнувати». Не паліть ні в полях, ні на подвір’ях!Палити траву це – ЗЛО! Це не тільки випалює тварин, птахів та родючий шар ґрунту. Це ще й насичує повітря канцерогенами і загрожує великими пожежами
Пам’ятайте про штрафи і давайте плекати в собі відповідальність за громаду, у якій живемо!