![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/425421578_731562205826272_4757513197160086263_n-1024x768.jpg)
![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/428480707_731562105826282_8822125746470596373_n-1024x768.jpg)
Фахівці Управління праці Івано-Франківської міської ради спільно з Муніципальна інспекція Івано-Франківськ продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальні заходи щодо легалізації найманої праці та дотримання порядку розміщення вивісок та зовнішньої реклами серед підприємців.За два останні рейди проведені співбесіди з 51 підприємцем у закладах торгівлі, надання послуг та ресторанного господарства на вулицях Січових Стрільців, Мельника, Коновальця, Целевича.
Виявлено 5 працівників-”стажерів”, з якими не оформлено трудові відносини відповідно до законодавства.Інформація по суб’єктах господарювання, які не виправлять порушення трудового законодавства, буде передана в Управління Держпраці для вжиття заходів.