![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/420087870_711928934456266_8661267381544781349_n-768x1024.jpg)
![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/421853698_711928937789599_5641954194897630063_n-1024x768.jpg)
![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/422973923_711929604456199_304189382819803842_n-768x1024.jpg)
Робота щодо інформування суб’єктів господарювання Івано-Франківської територіальної громади про переваги використання задекларованої праці триває.
Цього тижня представниками Управління праці Івано-Франківської міської ради, Муніципальна інспекція Івано-Франківськ, Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з представниками бізнесу, що здійснюють діяльність на вулиці Чорновола.
На жаль, знову виявлено неоформлених працівників-“стажерів”. Цього разу – 9 таких осіб!
Підприємців попереджено, що інформація по суб’єктах, які не працевлаштують працівників належним чином буде передана в Південно-Західне міжрегіональне управління Держпраці для вжиття відповідних заходів.
Нагадуємо, що договір стажування оформляється між підприємцем та центром зайнятості, при цьому на стажування береться особа, яка стоїть на обліку як безробітна. В інших випадках з найманим працівником потрібно оформляти трудовий договір та повідомляти органи ДПС.