![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/417450911_686565966975079_1576736121244932404_n-1024x584.jpg)
![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/417452007_686565963641746_2599621143025796364_n-1024x575.jpg)
![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/417528420_686565953641747_3043518957452118044_n-1024x593.jpg)
Начальника відділу охорони КП «Муніципальна інспекція «Добродій» Юрія Лазавенка відзначено нагородою від Запорізької обласної державної адміністрації – медаллю «За розвиток Запорізького краю».
«Ми вже тут біля двох років. Цей український край вже став майже домом. Тому і відзнака відповідна. Може назва і не героїчна, але ми його дійсно розвиваємо, як уміємо. Потом і кров’ю», – каже Юрій Лазавенко.
Воював у 2014-2015 роках, після повномасштабного вторгнення росії 24 лютого 2022 року без будь-яких вагань повернувся до армії. Посада – бойовий медик. Воює на південному напрямку фронту.
Станом на зараз ще значна частина працівників інспекції боронять Україну у лавах ЗСУ
Ті «Добродії», що залишились і працюють в тилу – регулярно допомагають технікою, зв’язком та екіпіруванням. Дякуємо всім нашим хлопцям і дівчатам, які тримають міцну оборону!