![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/434366873_748610214121471_962802124659771939_n-1024x682.jpg)
![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/434377731_748610210788138_6305431105462957446_n-1024x783.jpg)
![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/434404025_748610217454804_6692801972554040456_n-1024x702.jpg)
Фахівці Управління праці Івано-Франківської міської ради спільно з Муніципальна інспекція Івано-Франківськ, а також рейдова міська робоча група з легалізації заробітної плати та зайнятості населення продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальні заходи щодо легалізації найманої праці, ризиків використання праці неоформлених працівників та порядку розміщення вивісок та зовнішньої реклами.Впродовж цього тижня проведена інформаційна робота серед підприємців, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на вулицях Галицькій, Бельведерській, Гузара, Максимовича та Вовчинецькій.
Результатом проведених заходів стало виявлення
працівників-“стажерів”, що є порушенням трудового законодавства. Роботодавців зобов’язано усунути ці порушення якнайшвидше.
Якщо суб’єкт господарювання ігнорує рекомендації управління праці і не оформляє з працівником трудові відносини належним чином, то інформація по ньому передається в Південно-Західне міжрегіональне управління Держпраці для вжиття відповідних заходів. З початку року передана інформація по 9 підприємцях.