![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/406582030_728539615997326_5360988838587516748_n-768x1024.jpg)
![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/406587060_728539569330664_3238211972831341785_n-1024x768.jpg)
![](https://www.inspection.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/406588638_728539519330669_444407579214672056_n-1024x768.jpg)
Відбувся фінальний форум в рамках проєкту “Безпечне майбутнє” у місті Бая-Маре
Представники Департаменту інвестиційної політики, зокрема заступник директора Олег Сачков мали нагоду відвідати фінальний форум в рамках транскордонного проєкту “Безпечне майбутнє” (SF, 1HARD/4.3/36), Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020 у місті Бая-Маре (Румунія).Головною метою заходу була підсумкова презентація проєкту “Безпечне майбутнє” та відеосистеми, створеної в рамках проєкту у місті Бая-Маре.
Представники Департаменту мали змогу віддівати відділення місцевої патрульної поліції та місце розташування відеокамер. Також, учасники конференції обмінялися досвідом та підвели підсумки. Проєкт «Безпечне майбутнє» (SF, 1HARD/4.3/36) впроваджується в рамках Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020 за співфінансування Європейського Союзу ENI CBC Romania-Ukraine 2014-2020 . Метою проекту є побудова чотирьох Дата-центрів у кожному з міст-партнерів: Івано-Франківськ, Солотвино, Бая-Маре та Сігет для забезпечення безпеки та правопорядку в містах.